KANGUROWE WYRÓŻNIENIA

Na początku maja Dyrekcja Naszej Szkoły otrzymała wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego – Kangur, który odbył się – w całej Europie – 17 marca bieżącego roku. Przez określony w regulaminie czas – pod czujnym okiem komisji – uczniowie rozwiązywali ciekawe zadania konkursowe.  W tegorocznym Kangurze naszą szkołę reprezentowało w sumie 29 uczniów. Byli to przedstawiciele klas II – VIII. Rozwiązywali oni zadania testowe odpowiednio w kategoriach: Żaczek, Maluch, Beniamin i Kadet. 

W rezultacie siedmiu uczniów otrzymało wyróżnienia. Są to: 

Liwia Chęcińska – klasa II

Julia Otrębska – klasa IV

Blanka Forc – klasa V

Wiktor Lisiak, Bartosz Adamiak, Bartosz Misiak i Kasjan Kaczmarek – klasa VIII

Przyznane zostały im dyplomy oraz nagrody książkowe.  SERDECZNIE GRATULUJEMY!

IMG_20220614_114519

IMG_20220621_093146