NASI UCZNIOWIE MISTRZAMI W SZACHACH!

5 grudnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 15 w Pabianicach odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Szachach. W turnieju w kategorii Igrzyska Dzieci  grało 8 drużyn. Naszą szkołę reprezentowali: Jan Otomański kl.VI, Kornelia Gęszczak kl. VI, Bartosz Adamiak kl. V, Bartosz Misiak kl. V, Aleksandra Stępień (rezerwowa). W rezultacie zajęli oni I miejsce otrzymując dyplom i okazały puchar.

W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej brało udział 6 drużyn. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Amelia Wasiak kl. VII, Krystian Guziak kl. VIII, Piotr Kamoda kl. VIII, Konrad Kaliski kl. VII. W rezultacie zajęli oni II miejsce otrzymując dyplom.

Drużyny odniosły sukces i awansowały do turnieju rejonowego, który odbędzie się 12 grudnia 2018r. w Ozorkowie. Instruktorem grupy jest pan Stanisław Majewski. Opiekunem  – pani Iwona Turczyńska. Serdecznie gratulujemy!

dav

dav

dav

dav

dav

dav