SUKCESY W KONKURSIE PCK

7 kwietnia 2017r. odbyła się XIX Olimpiada Wiedzy o Czerwonym Krzyżu i Kulturze Zdrowotnej dla uczniów klas V szkół podstawowych. Do pierwszego etapu przystąpiło 235 uczniów całego powiatu. W drugim etapie reprezentowało naszą szkołę 6 osób: P. Latkowski, K. Matuszewska, M. Pluta, A. Stępień, A. Wasiak i J. Wojdala. Nasi uczniowie test wypełniali dzień wcześniej, gdyż w piątek zwiedzali Warszawę. Wszyscy wykazali się wiedzą dotyczącą  historii PCK, zdrowia i pierwszej pomocy. Z 68 uczniów biorących udział w drugim etapie, nasze uczennice okazały się najlepsze: Julia Wojdala zajęła I miejsce,Amelia Wasiak II miejsce w powiecie. Osobiście do naszej szkoły przyjechała pani Małgorzata Grabarz prezes oddziału pabianickiego PCK i wręczyła na apelu dyplomy i nagrody uczennicom. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa. Nad przygotowaniem materiałów i uczestników do konkursu czuwał opiekun Szkolnego Koła PCK Barbara Kardas.

DSC07799 DSC07801 DSC07803