ZWYCIĘSKA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

Miejski Ośrodek Kultury im. Z. Herberta w Pabianicach jak co roku ogłosił konkurs pt. „PABIANICKA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA I OZDOBA CHOINKOWA”. Własnoręcznie wykonaną ozdobę świąteczną lub szopkę należało dostarczyć do siedziby organizatora  do 7 grudnia. W konkursie brali udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. 13 stycznia komisja konkursowa wyłoniła zwycięskie prace. Z wielką radością przyjęliśmy informację, że jeden z naszych uczniów należy do grona zwycięzców. Jest to uczeń klasy III – Maksym Ornaf. Maksym zajął I miejsce za wykonanie przepięknej Bożonarodzeniowej Szopki. Jednak to nie wszystko gdyż spośród ozdób świątecznych komisja wyróżniła jedną z prac z naszej szkoły – ozdobę wykonaną przez  uczennicę klasy VI – Maję Frysz. SERDECZNIE GRATULUJEMY!

IMG_5781[1] IMG_5784[1] IMG_5789[2] IMG_5801[1] IMG_5810[2] IMG_5819[1]

WP_20160125_001