SUKCES W KONKURSIE POLICYJNYM

15 października w hali koszykówki Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pabianicach odbyły się powiatowe eliminacje IX Edycji Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie. 12 drużyn szkół podstawowych powiatu pabianickiego walczyło o wejście do wojewódzkiego finału. Zadaniem dwuosobowych drużyn drugoklasistów było rozwiązanie testu i pokonanie toru przeszkód. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą z zakresu bezpieczeństwa i przepisów ruchu drogowego. Naszą szkołę reprezentowali: Kornelia Gęszczak i Antoni Pawicki.

Kornelka i Antoś dzielnie walczyli do samego końca i w rezultacie nasza szkoła zajęła II miejsce, za co bardzo dziękujemy!

W trakcie eliminacji został też przeprowadzony konkurs na najlepiej kibicującą reprezentację szkoły. Drugoklasiści mogli poszczycić się ciekawymi hasłami, transparentami i kibicowaniem fair play.
Do konkursu dzieci zostały przygotowane przez wychowawcę panią Barbarę Kardas.
Dziękujemy również rodzicom naszych drugoklasistów za uszycie strojów, wykonanie transparentów i wsparcie podczas kibicowania!
IMG_4416
DSC_0129 DSC_0173 DSC_0182 DSC_0226 DSC_0235 DSC_0240
IMG_4443
DSC_0342 DSC_0358
IMG_4421
DSC_0364 DSC_0389    IMG_4484