SZKOLNE WALENTYNKI

14 lutego w naszej szkole od samego rana panowała walentynkowa atmosfera, korytarz szkolny zamienił się – w  pełen pięknych serc i innych ozdób – walentynkowy tunel.  Żeby było ciekawiej wszyscy uczniowie i nauczyciele przybyli w tym dniu w czerwonych strojach.

Przedstawiciele SU zorganizowali  pocztę walentynkową. Kartki – przygotowane komputerowo przez członków samorządu – zostały rozdane wszystkim uczniom i pracownikom szkoły, aby ci wypełnili je i wrzucili do pięknej, kolorowej skrzynki.

Po zebraniu walentynek przedstawiciele SU posegregowali i przeliczyli je dla każdego ucznia  indywidualnie, po czym wyłonili dwie uczniowskie pary walentynkowe tj. ucznia i uczennicę, którzy otrzymali największą liczbę miłosnych kartek.

Ogłoszenie wyników odbyło się na szkolnym apelu. Przewodnicząca samorządu przedstawiła serduszkowe pary” a zostały nimi:

w klasach młodszych: Aleksandra Łuczyńska (kl. III) i Marcin Zalas (kl. 0),

w klasach starszych: Maja Frysz (kl. IV) i Piotr Zalas (kl. IV).

W/w uczniowie otrzymali walentynkowe upominki.

SU nie zapomniał również o pracownikach szkoły. W tym roku p. Małgorzata Malinowska otrzymała piękne czerwone serce za zdobycie największej liczby walentynek.

Na zakończenie – w imieniu wszystkich uczniów szkoły – przewodnicząca samorządu złożyła zgromadzonym życzenia z okazji Dnia Zakochanych i tak w miłej atmosferze wszyscy powrócili do swoich obowiązków.

W tym dniu nasza szkoła wzięła również udział w akcji PCK. Przedstawiciele SU sprzedawali ciasteczka w kształcie serc. Zebrane pieniążki zostaną przeznaczone na dofinansowanie obiadów dla ubogich dzieci. Serdecznie dziękujemy za udział w tej tak ważnej akcji.

P1040004

P1040006

P1040008

P1040011

P1040012