karnawał12

ZABAWA KARNAWAŁOWA z AKCJĄ  „WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA”

Dnia 21 lutego odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. Na ten dzień sala gimnastyczna przemieniła się w piękną, bajecznie kolorową – salę balową.

Wszyscy uczniowie przybyli w ciekawych strojach. Podczas imprezy m. in. odbył się konkurs na najciekawsze przebranie podczas  którego uczestnicy mogli się zaprezentować. Uważnie przyglądało się im jury w składzie: p. A. Skoczylas – przewodnicząca oraz p. A. Klewin i p. M. Nadajczyk-Kaczmarek.
Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy zostali obdarowani atrakcyjnymi upominkami. Pozostali natomiast otrzymali nagrody pocieszenia. Za przebieg całej imprezy były odpowiedzialne: p. A. Skoczylas, p. M. Miśkiewicz oraz p. A. Klewin.

Podczas zabawy została przeprowadzona akcja UNICEF „Wszystkie kolory świata”. Odbyła się licytacja laleczek wykonanych przez uczennice naszej szkoły: Martę Oberle, Katarzynę Łuczyńską, Sylwię Bartczak oraz Weronikę Danę. W sumie zebrano 165zł. Pieniądze przeznaczone zostaną na szczepionki dla dzieci z Sierra Leone. Koordynatorem akcji  była pani A. Skoczylas.

Wszystkim rodzicom biorącym udział w tak ważnym przedsięwzięciu serdecznie dziękujemy!