mikołajki11

MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE

Dnia 6 grudnia w naszej szkole obchodzone były mikołajki. W klasach odbywały się imprezy podczas których dzieci wręczały sobie prezenty. Jednak nie tylko na przykład nasi trzecioklasiści wyjechali w ten dzień – pod opieką pani Moniki i rodziców – na wycieczkę do Sali Zabaw w Ksawerowie.

W szkole członkowie zarządu SU przygotowali dla wszystkich uczniów oraz przedszkolaków upominki – zakupione z własnego budżetu. Dzieci obdarowywane były przez przewodniczącego zarządu – występującego w przebraniu św. Mikołaja – oraz jego dwóch członków – przebranych za elfów.

Samorząd nie zapomniał również o nauczycielach oraz innych pracownikach szkoły – oni również otrzymali sympatyczne prezenty.

Pani od j. angielskiego z Mikołajem

Klasa III w Sali Zabaw w Ksawerowie