konkurs policyjny

KONKURS SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ I WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE

17 maja w hali koszykówki Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Gr. Roweckiego w Pabianicach odbyły się powiatowe eliminacje VI Edycji Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie. 12 drużyn szkół podstawowych powiatu pabianickiego walczyło o wejście do wojewódzkiego finału. Zadaniem dwuosobowych drużyn pierwszoklasistów było rozwiązanie testu i pokonanie toru przeszkód. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą z zakresu bezpieczeństwa i przepisów ruchu drogowego.

Zaszczytne III miejsce zajęli i stanęli na podium uczniowie naszej szkoły – Weronika Dana i Michał Wnętrzak  przygotowani przez swoją wychowawczynię Ewę Pęcinę.

W trakcie eliminacji został też przeprowadzony konkurs na najlepiej kibicującą reprezentację szkoły. Oczywiście ten konkurs również wygrała nasza drużyna. Pierwszoklasiści wraz z panią Ewą mogli poszczycić się najlepszymi hasłami, transparentami i kibicowaniem fair play, za co otrzymali przepiękne dodatkowe nagrody.
 
Serdecznie dziękujemy i gratulujemy!