piknik

 

 WIELKI PIKNIK RODZINNY W NASZEJ SZKOLE

 
 
Dnia 31 maja 2009r. w godzinach 15 00 – 22 00  na terenie naszej szkoły odbył się wielki piknik rodzinny „Na powitanie lata” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Pabianice oraz Przewodniczącego Rady Gminy Pabianice. Organizatorem festynu była Szkoła Podstawowa w Pawlikowicach oraz Stowarzyszenie działające w naszej szkole – Wspólnie Razem „Ziomale”.
Na imprezie było wiele atrakcji m.in. pokazy taneczne grupy naszych uczniów, biorących udział w kursie tańca odbywającego się na terenie szkoły, pokazy pożarnicze i sztucznych ogni przygotowane przez OSP Pawlikowice i Rydzyny, przejażdżki na koniu, zabawy i gry rodzinne m.in. mecze drużynowe, konkurs piosenek karaoke.
W trakcie festynu była możliwość skosztowania przysmaków kuchni lokalnej, uczestniczenia w loterii fantowej jak również możliwość jazdy bryczką po okolicy.
 
Pokaz tresury psów policyjnych
 
Pokaz taneczny grupy naszych uczniów – Hajdasz
 
 
Konkurs piosenek karaoke
 
Przejażdżki bryczką po okolicy
 
 
Plac zabaw dla dzieci