Rada Rodziców

W naszej szkole mamy prężnie działającą Radę Rodziców w składzie:

 

Małgorzata Dresler

Magdalena Pluta

Alicja Szecel

 

Przedstawiciele naszych szkolnych rodziców przez cały czas biorą udział w życiu szkoły – m.in. włączając się w organizację imprez dla młodzieży.

Co roku wszyscy nasi uczniowie na Święta Bożego Narodzenia otrzymują sponsorowane w dużej części przez Radę Rodziców- prezenty pełne słodkości.

Z okazji Dnia Dziecka organizowane są wyjazdy w różne ciekawe miejsca.

W  roku 2008 Rada Rodziców zorganizowała wyjazd do Parku Dinozaurów w Kołacinku. Po obejrzeniu parku  dzieci posiliły się obiadem. Na deser czekały na wszystkich jeszcze lody. Radosnym okrzykom nie było końca! 

W roku 2009 dzieci pojechały do Parku Safarii niedaleko Poddębic. Tam czekało na nie wiele atrakcji m.in. mogły zobaczyć różne zwierzęta np. piękne tygrysy i wyszaleć się do woli na dmuchanym placu zabaw. W trakcie pobytu zjadły przepyszny obiad a na deser jeszcze pyszniejsze lody. I znowu radosnym okrzykom nie było końca!

W październiku 2009r. Rada Rodziców zorganizowała Święto Pieczonego Ziemniaka.

Na ten dzień  rodzice przygotowali miejsce do całej biesiady: stoliki, parasole oraz zakupili potrzebne artykuły.

Po rozpaleniu ogniska wszyscy mogli raczyć się pieczonymi w nim ziemniakami i  kiełbaskami. Czas pieczenia uprzyjemniały śpiewy biesiadnych piosenek. Mimo nieciekawej aury dzień był bardzo sympatycznie spędzony.

W czerwcu 2011 roku dzięki staraniom Rady Rodziców nasi milusińscy wybrali się do wioski o nazwie Solca Mała. 

Dzieci mogły m.in. zobaczyć wiele przedmiotów używanych przez Indian i zajrzeć do namiotów, w których mieszkali. Na zakończenie zostało zorganizowane ognisko z kiełbaskami.

W czerwcu 2012r. Rada Rodziców z okazji Dnia Dziecka zorganizowała wyjazd do gospodarstwa agroturystycznego w Ślądkowicach.

Na miejscu przywitał wszystkich gospodarz, który dla naszych podopiecznych przygotował wiele atrakcji. Dzieci mogły m.in. wziąć udział w przejażdżce bryczką konną oraz sportowych konkursach. Maluszkom natomiast najwięcej radości przyniosło ujeżdżanie kucyka. Na zakończenie zostało zorganizowane ognisko, przy którym uczestnicy wycieczki mogli raczyć się przepysznymi kiełbaskami a na deser było jeszcze mnóstwo słodkości i znowu……..radosnym okrzykom nie było końca!!!